GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 4331352
nr 433 1352
VASE
Lenght: ()
Imari, mitten 1800-tal, höjd: 25 (mynningslagning)
Withdrawn
Monday October 16 2006
at 17:50:27
Imariporslin